Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Ewelina Latosek: Zaufania ani za grosz

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

8 lat ukrywałem się w podziemiu walcząc o Wolną Polskę

a nie mogę doprosić się doprosić nawet o bloga.

Jak mam za tem ufać komu kolwiek ?

autor: Cud2, data nadania: 2014-09-06 14:25:11, suma postów tego autora: 3207

Códoku, miałeś się ujawnić już 14 grudnia roku pamiętnego,

a nie szwendać się w podziemiu jak kret.
Miałeś z otwartą przyłbicą kontestować reżim, sabotować go i pracować u podstaw na rzecz Wolnej Kapitalistycznej Ojczyzny.
Te 8 lat to strata czasu. Mogłeś się chociaż podciągnąć z ortografii. Świece za komuny były, w podziemiu jak znalazł, by studiować słowniki.

Ta twoja legenda niespójna cokolwiek. Popracuj nad innym imażem forumowym, może ktoś ci uwierzy i zaufa? Bo to działa w dwie strony. O tym jest zresztą m.in. artykulik.
A bloga załóż na Onecie. Będziesz miał wzięcie jak cholera. Zaufaj mi.
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2014-09-07 15:32:20, suma postów tego autora: 5956

Cud2!!!

8 lat!? Tyś prawdziwą legendą "Solidarności"! To dłużej niż Bujak i Kulerski, którzy ukrywali się niespełna 5 lat. Blog należy Ci z urzędu na wszystkich portalach, od prawa do lewa. PS A może po prostu nikt Cię nie poszukiwał? ;-)

autor: V.C., data nadania: 2014-09-07 21:11:28, suma postów tego autora: 1123

A może jednak wrócimy do korzeni przemian?

To odchodzenie elit od przekonań mas zaczęło się już w grudniu 1989 r, kiedy to pięcioma ustawami owe elity przekreśliły nadzieje, jakie masy te wiązały z trzema S, czyli samorządnością, samodzielnością i samofinansowaniem. I proces ten permanentnie się pogłębia, co w sposób oczywisty potwierdziła wczorajsza 6 procentowa frekwencja wyborcza. Czym się to skończy? Może jednak powrotem do owych trzech S? Ukraińskie republiki właśnie w tym kierunku zmierzają!

autor: steff, data nadania: 2014-09-08 21:10:30, suma postów tego autora: 6626

V.C co do Twojej Austryjackiej przygody

To ciesz się, że to była stujka a nie stulejka ;-)

Jak celnie zauważył Rebel, kiedyś ludzie wyjeżdża, żeby zarobić a dziś aby spłacić pożyczkę w prowidencie.

autor: Cud2, data nadania: 2014-09-09 10:23:44, suma postów tego autora: 3207

***

"O zaufaniu do władz i instytucji publicznych w zasadzie nie ma już mowy."

kurcze, nie mógłby nas tak putin napaść? wszystko by się zrobiło tak super and cacy

autor: nikyty, data nadania: 2014-09-09 15:34:09, suma postów tego autora: 3572

***

czy moge tylko napisac jak bardzo lubię komentarze hyjdli? wybrałbym się z nią na piwo kiedyś pogadać

autor: nikyty, data nadania: 2014-09-09 15:37:33, suma postów tego autora: 3572

Cud2

Cud za skojarzenia...Twój żarcik o stulejce, w kontekście Twoich poprzednich komentarzy, m.in. dotyczących Rafalali i usług seksualnych, składa się na obraz podstarzałego, niewyżytego erotomana, o niekoniecznie heteroseksualnych preferencjach ;) Bywam dość często w stolicy, ale na piwo chyba będziesz musiał umówić się z kim innym ;)

autor: V.C., data nadania: 2014-09-09 20:36:42, suma postów tego autora: 1123

Jesteśmy

narodem oszustów i złodziei, niestety. Oszukują wszyscy, na każdym kroku. Wśród m lodych ludzi imponującą nie jest uczciwa praca i stopniowe polepszanie swojego bytu, tylko "szybka kasa" zdobyta w sprzeczny z prawem sposób. 100 lat skandynawskiej okupacji by się przydało tej chorej nacji.

autor: Wilkinson, data nadania: 2014-09-10 01:29:44, suma postów tego autora: 457

V.C. - powyżej nikyty zaprasza na browara...

...i pogadać chce.

autor: Cud2, data nadania: 2014-09-10 11:15:17, suma postów tego autora: 3207

obowiązkowe wybory, łatwe referenda, likwidacja wysokich progów wyborczych

trzeba zmusić ludzi do chodzenia na wybory - np. grzywna 200 zł skutecznie do tego zachęci większość przebywającą w kraju

po drugie, trzeba w parlamencie zmienić prawo, i poddawać referendum wszystkie kwestie, za którymi podpisało się ponad milion ludzi

jedno zachęci do uczestnictwa i interesowania się sprawami publicznymi, drugie zaś pokaże, że zwykli ludzie mogą mieć na coś wpływ

do tego dodałbym jeszcze - znieść progi wyborcze, ewentualnie wprowadzić tzw. próg naturalny (100/460), co oznacza, że do Sejmu wchodzą wszystkie partie, które otrzymały iloraz 100 procent i 460 miejsc, a więc około 0,217% poparcia

na koniec, zakazałbym prezentowania opinii w mediach, mówiących źle o polityce złej jako takiej i nadmiernym eksponowaniu prywatności i indywidualności

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2014-09-10 11:17:44, suma postów tego autora: 1704

Hola, hola, panie Wilkinson

Albo ja nie jestem "z narodu" (skądinąd już dziesiątki razy mi to sugerowano w ten sposób) albo pan łżesz. Inna sprawa, że coś takie jak "naród" to byt wirtualny, wtedy wszelki opinie i generalizacje tracą sens.

autor: szczupak, data nadania: 2014-09-20 10:18:39, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz