Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Marek Tobolewski: Z beztroski do pracy i z powrotem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

.

Z tą kreatywnością, twórczością itp. to bym chyba jednak nie przesadzał. Na Internecie mamy je już od dawna. W przygniatającej większości owa twórczość nie jest niczym innym jak amatorszczyzną, narcyzmem, samouwielbieniem.

autor: motyl, data nadania: 2016-05-02 11:31:59, suma postów tego autora: 2165

Z całym szacunkiem Bury/motyl

ale poczucie własnej wartości to masz ciut za wysokie;)

autor: A.Warzecha, data nadania: 2016-05-04 22:31:20, suma postów tego autora: 2743

@Warzecha 2016-05-04 22:31:20

No dobrze, ale na jakiej podstawie tak sądzisz. Bo mi się nie wydaje, by moje mniemanie o sobie było wysokie, przeciętne bądź niskie, a to z tej przyczyny, iż moja osoba nie stanowi dla mnie przedmiotu wartego takich rozważań. W szczególności zaś nie leży w mym zwyczaju czynienie porównań z innymi, a z tego co wiem to właśnie one prowadzą w głównej mierze do powyższego. Nie bardzo poza tym rozumiem, czy twoja opinia dotyczyć ma że tak powiem całokształtu mej tu obecności, czy też może odnosi się do mojej wypowiedzi 2016-05-02 11:31:59. Czyżbyś zaprzeczał, że ten cały Internet wyzwolił u wielu osób niesamowite wręcz pokłady np. grafomaństwa. Przed epoką sieciową publikowanie to było naprawdę coś, dziś "publikować" (on line) a nawet publikować może każdy. Okropność.

autor: motyl, data nadania: 2016-05-05 11:19:25, suma postów tego autora: 2165

Dodaj komentarz