Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Piotr Szumlewicz: Czas na masowe protesty związkowe!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

I jak tam liberasto Szumlewicz te protesty?

Mam nadzieję, że odzew był większy niż w komentarzach :)

autor: Stirlitz, data nadania: 2017-07-19 20:36:09, suma postów tego autora: 1546

Who is who?

Nastąpił czas gdy farbowane lisy puszczają farbę.
Smutne, a nawet śmieszne :).

autor: Adrem63, data nadania: 2017-07-20 09:28:32, suma postów tego autora: 1686

z tymi lisami to prawda tylko trochę inaczej. Niejeden co udawał czerwonego jest,

jak się okazało, brunatny.

autor: west, data nadania: 2017-07-20 17:02:15, suma postów tego autora: 6489

To tylko złudzenie west,

polega na tym, że niektórzy wielbiciele PO po ciosie jaki zainkasowali w czasie wyborów w 2015 ciągle jeszcze mają brunatno w oczach.

autor: Adrem63, data nadania: 2017-07-21 07:42:29, suma postów tego autora: 1686

chciałem udać się na protest

ale gdy zobaczyłem że jedną z twarzy tego protestu, jest gorąco oklaskiwany neoliberalny pan szoku, pan B. odechciało mi się. Związkowcy, lewica mają robić za klakierów, żeby pan B. i jemu podobni mogli wrócić, nie dziękuje.

autor: polak17, data nadania: 2017-07-22 13:36:30, suma postów tego autora: 1123

pisze pan Adrem63: "... ciągle jeszcze mają brunatno w oczach."

Rozpatrywanie spraw wagi państwowej w sportowych kategoriach "kto kogo", jest przejawem niedojrzałości politycznej.

Owszem - Platforma zaniedbała wiele niezmiernie ważnych z punktu widzenia społecznego spraw ale to nie daje mandatu kaczystom do wprowadzanie ustaw likwidujących państwo prawne i prowadzących do autorytaryzmu.
Za Kaczyńskim stoją najmniej wykształcone warstwy społeczeństwa i trzeba być durniem żeby widzieć w tym coś dobrego.
I dlatego panie Adrem63, wydaje mi się, że jeśli już ktoś tu ma "brunatno w oczach ", to zwolennicy tego ruchu, do których w pierwszym szeregu na tym portalu, Pan się zalicza!

autor: tarak, data nadania: 2017-07-23 20:57:06, suma postów tego autora: 2535

Dodaj komentarz