Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Edward Castleton: Niełatwe dzieje lewicy w Stanach Zjednoczonych

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

@

"Mają nadzieję, że walki nauczycieli, pielęgniarek, gospodyń domowych i pracowników restauracji zostaną uznane za tak samo ważny i uzasadniony socjalistyczny czyn".

No na pewno burżuazja aż zadrżała ze strachu przed gospodyniami i kelnerami. Odpowiedz na pytanie dlaczego amerykańska lewica jest tak żałosna widać właśnie po tym artykule.

autor: lemski, data nadania: 2019-10-29 22:19:56, suma postów tego autora: 368

Dokladnie , lemski (*_*)

Wiele artykulików zamieszanych na tym forum zaczynam od komentarzy. Tak było w tym przypadku.

Przeczytawszy ten artykulik szukałam "odnośników" [1-6], Nie znalazłam! Więc po ten artykulik ?

Nie wiem na czym polega nie lewicowość Jankesolandii. Może inny "artykulik" "rozjaśniłyby" myśl "lewicującj lewicy"..
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-10-30 23:21:03, suma postów tego autora: 152

co to jest amerykanska lewica?

Na dzien dzisiejszy amerykanska lewica czyli Demokraci jest partia milionerow , w wiekszosci bialych ktorych celem jest tylko i wylacznie zdobycie wladzy za wszelka cene

O ile jeszcze 20 lat temu Demokraci probowali udawac ze zalezy im na warstwie sredniej o tyle dzisiaj nawet nie probuja zachowac pozorow



autor: Rebel2, data nadania: 2019-11-16 02:23:33, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz