Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wybory prezydenckie 10 maja br. nie odbędą się

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Sonda prezydencka

będzie zawieszona na dwa dni z uwagi na ciszę wyborczą. Jako że absurd dyktuje współcześnie polską rzeczywistość, trzeba się liczyć z tym, że również taka sonda może być wzięta pod paragraf. Pokazali to w tym roku niektórzy policjanci wystawiający mandaty osobom korzystającym z myjni samochodowych oraz politycy-urzędnicy, którzy wdrożyli zakaz wchodzenia do lasów. Fikcyjne wybory na razie są wyborami w świetle prawa. Sonda zostanie wznowiona w niedzielę wieczór ...

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-05-08 22:44:14, suma postów tego autora: 1703

sonda odwieszona

Wybory się nie odbywają, oby w krainie absurdów nikt nie wymyślił, że cisza wyborcza jednak obowiązuje

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2020-05-10 13:21:58, suma postów tego autora: 1703

smutno mi bo nie pójdę na wybory...

Ja to nie idę na wybory; bo można głosować tylko na jedną osobę; a ja je wszystkie tak bardzo kocham i szanuję; mam kłopot z powodu nadmiernego wyboru...
*******

Przepis na kiełbasę wyborczą.

Weź kapustę lub sałatę,
dolej wódkę lub herbatę;
dorzuć mydło, miód ze śledziem
i zajadaj ile wlezie. :)
(abangel IV. 2020 r.)

autor: abangel666, data nadania: 2020-05-11 01:34:37, suma postów tego autora: 411

bedą te wybory ale w innym terminie.

Walka o inną skuteczność z partią która ma większość Sejmową z urzędującym Prezydentem nie ma sensu. Dzisiaj juz "nowe rozdanie " i termin inny ale taki który moze pogodzi wszystkich oczywiście "teoretycznie" bo w praktyce to "żrą się wszyscy"...
Polskie piekiełko.

autor: bambosz0, data nadania: 2020-05-11 20:42:54, suma postów tego autora: 1835

czego to się nie robi dla wyborów....

po 2 godz. od publikacji było 2 tys. odsłon; ale lawina dopiero się rozpędza; bo po 2.5 godz. skoczył licznik do 20 tys.
Rośnie nam nowa gwiazda rap-u.
https://www.youtube.com/watch?v=4_-ycAeCZCA

autor: abangel666, data nadania: 2020-05-11 21:41:51, suma postów tego autora: 411

.

wybory to mnie wała obchodzą bo niby dlaczego miałyby ale ten z.eb ksywka profesor wydmucha medialna która poczuła się ważna to jest ten cały ministerek zdrowia powinien stanąć przed (np. żółto-czarnym) plutonem egzekucyjnym za odebranie czy ograniczenie ludziom zarabiania ten wieprz tak czy inaczej ma przecież pensyjkę ze szpitala urzędu ministerstwa czy czego tam jeszcze w tym stylu.

autor: motyl, data nadania: 2020-05-12 09:49:22, suma postów tego autora: 2165

polskie piekiełko żrą się bambosza

żadne polskie tak jest wszędzie przynajmniej z grubsza żrą się bo taka ich konstrukcja duchowa zawsze mnie zastanawiało skąd się tacy biorą w tym szerzej tacy co uzurpują sobie prawo do decydowania o życiu innych dlaczego my tolerujemy ich?

autor: motyl, data nadania: 2020-05-12 09:57:41, suma postów tego autora: 2165

.

ktoś tego typa podstawił pisowi? dla ośmieszenia.

autor: motyl, data nadania: 2020-05-12 19:08:55, suma postów tego autora: 2165

Dodaj komentarz