Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Adrian Zandberg: Przeżyć za 418 złotych

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

narzekanie

na PiS w tym momencie nie jest wskazane. PiS przynajmniejmniej dokonal pierwszego w historii III(?) RP jakiegokolwiek transferu socjalnego. Bardziej wskazana błaby tutaj raczej krytyka liberałów z grupki Biedronia czy starych komuchów spod znaku Czarzastego i Dyducha. Cała ta ekipa całą uwagę kieruja teraz na sprawy tożsamościowe. W ogólę dzisiejsza socjaldemokracja jest zainfekowana odchyleniem liberalno/seksualnym powiedział bym.

autor: Wilkinson, data nadania: 2021-03-17 15:15:28, suma postów tego autora: 457

@ Wilkinson

Rozumiem, że przed 500+ w III RP nie było żadnych zasiłków? Jak rozumiesz "transfer socjalny"?

autor: V.C., data nadania: 2021-03-17 17:22:06, suma postów tego autora: 1123

Rzadko

mam ochote coś tu pisać. Za stary jestem. Za dożo napatrzylem sie za na zdrajców i wiarołomców, którzy swojego roznegliżowanego, seksualnie rozpasanego ryja wytarli sobie pojęciem "lewica". więc nie prowokój. Wy tęczowi wiecie o co chodzi.

autor: Wilkinson, data nadania: 2021-03-18 13:33:18, suma postów tego autora: 457

@ Wilkinson

Sam "prowokójesz" zaliczając mnie pejoratywnie do jakichś "tęczowych".

autor: V.C., data nadania: 2021-03-18 13:51:51, suma postów tego autora: 1123

@wilkinson18.3

"za stary jestem (...) za dużo napatrzyłem się". itp. to nie ma nic do rzeczy. wskazuje bowiem na jakieś cechy lewicy dzisiejszej. a tymczasem ona w gruncie rzeczy zawsze była taka. lub podobna.

autor: motyl, data nadania: 2021-03-18 21:05:10, suma postów tego autora: 2165

Dodaj komentarz