Polsat: Reality show z gejami

[2006-06-27 22:04:40]

W wakacyjnej ramówce prywatnej telewizji Polsat znajdzie się pierwszy w Polsce program typu reality show z gejami w rolach głównych - informuje internetowy serwis "Wirtualne Media".

"Gej Armia" wyprodukowana została w zeszłym roku w Danii, Norwegii i Szwecji. Polsat podaje, że program traktuje o "zniewieściałych mężczyznach w bezwzględnym męskim świecie". Koncepcja reality show opiera się postawieniu dziewięciu skandynawskich gejów przed wyzwaniem życia w wojskowych koszarach, pod czujnym okiem dowódcy amerykańskich marines. Po przejściu etapu szkoleniowego geje będą musieli stoczyć bitwę ze zwykłymi żołnierzami.

Homoseksualiści w armii będą mieć problemy z podporządkowaniem się dowódcy. Będą też musieli porzucić swoje nawyki i przyzwyczajenia. - Za murami koszar pozostaną damskie ubrania, ale w obronie kosmetyków niektórzy zamierzają się twardo postawić. Nie ma również mowy o makijażu i fantazyjnej fryzurze - informuje telewizja o pierwszym odcinku cyklu.

- Czy po wielu dramatycznych, ale też śmiesznych sytuacjach, zostaną prawdziwymi żołnierzami? - stawia sobie pytanie Polsat. I z góry zapowiada happy end: wreszcie nadejdzie ten dzień, gdy będą mogli być z siebie dumni. Z gratulacjami pojawią się w koszarach ich najbliżsi, rodzina i kochankowie.

Producentami programu "Gay Armia" są firmy Zodiak Television Word, SBS Broadcasting, BABYFOOT i Mastiff. W Polsacie po raz pierwszy będzie można go obejrzeć 13 lipca br. o godz. 23.30. Program emitowany będzie w czwartki, w późnych godzinach wieczornych.

drukuj poleć znajomym poprzedni tekst następny tekst zobacz komentarze


lewica.pl w telefonie

Czytaj nasze teksty za pośrednictwem aplikacji LewicaPL dla Androida:



Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
Kraków
Socialists/communists in Krakow?
Krakow
Poszukuję
Partia lewicowa na symulatorze politycznym
Discord
Teraz
Historia Czerwona
Discord Sejm RP
Polska
Teraz
Szukam książki
Poszukuję książek
"PPS dlaczego się nie udało" - kupię!!!
Lca

Więcej ogłoszeń...


11 lutego:

1900 - W Charkowie została założona podziemna Rewolucyjna Partia Ukrainy (RUP).

1916 - W USA Emma Goldman została aresztowana za wykład o kontroli urodzeń.

1937 - Po uznaniu związku zawodowego United Auto Workers Union przez zarząd firmy, zakończył się strajk okupacyjny w zakładach General Motors.

1941 - Zmarł torturowany przez hitlerowców Rudolf Hilferding, austriacki ekonomista, polityk i publicysta, jeden z teoretyków austromarksizmu.

1948 - Zmarł Siergiej Eisenstein, wybitny radziecki reżyser, scenarzysta, montażysta, operator filmowy, scenograf filmowy i teatralny oraz teoretyk filmu.

1981 - 8 robotników zostało zostało napromieniowanych po wycieku wody z układu chłodzenia w elektrowni atomowej Sequoyah 1 w stanie Tennessee.

1990 - Po 27 latach spędzonych w więzieniu Nelson Mandela wyszedł na wolność.

2006 - Wiceprezydent USA Dick Cheney postrzelił na polowaniu teksańskiego biznesmena Harry'ego Whittingtona.

2007 - W Portugalii odbyło się nieważne z powodu niskiej frekwencji referendum w sprawie liberalizacji prawa aborcyjnego.

2011 - Po wielodniowych manifestacjach ustąpił prezydent Egiptu H. Mubarak.


?
Lewica.pl na Facebooku