Polsat: Reality show z gejami
[2006-06-27 22:04:40]
"Gej Armia" wyprodukowana została w zeszłym roku w Danii, Norwegii i Szwecji. Polsat podaje, że program traktuje o "zniewieściałych mężczyznach w bezwzględnym męskim świecie". Koncepcja reality show opiera się postawieniu dziewięciu skandynawskich gejów przed wyzwaniem życia w wojskowych koszarach, pod czujnym okiem dowódcy amerykańskich marines. Po przejściu etapu szkoleniowego geje będą musieli stoczyć bitwę ze zwykłymi żołnierzami. Homoseksualiści w armii będą mieć problemy z podporządkowaniem się dowódcy. Będą też musieli porzucić swoje nawyki i przyzwyczajenia. - Za murami koszar pozostaną damskie ubrania, ale w obronie kosmetyków niektórzy zamierzają się twardo postawić. Nie ma również mowy o makijażu i fantazyjnej fryzurze - informuje telewizja o pierwszym odcinku cyklu. - Czy po wielu dramatycznych, ale też śmiesznych sytuacjach, zostaną prawdziwymi żołnierzami? - stawia sobie pytanie Polsat. I z góry zapowiada happy end: wreszcie nadejdzie ten dzień, gdy będą mogli być z siebie dumni. Z gratulacjami pojawią się w koszarach ich najbliżsi, rodzina i kochankowie. Producentami programu "Gay Armia" są firmy Zodiak Television Word, SBS Broadcasting, BABYFOOT i Mastiff. W Polsacie po raz pierwszy będzie można go obejrzeć 13 lipca br. o godz. 23.30. Program emitowany będzie w czwartki, w późnych godzinach wieczornych. |
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom wybrania
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Materializacja frustracji i gniewu
- Pod prąd!: Trzaskowski połknie lewicę
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Nauka o religiach winna łączyć a nie dzielić
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom Pigmaliona i efekt Golema
- Wsparcie na rzecz funkcjonowania projektu Czerwony Goździk
- https://zrzutka.pl/evh9hv
- Do 18 maja
- Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
- Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
- od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
- Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
- Kraków
- Socialists/communists in Krakow?
- Krakow
- Poszukuję
- Partia lewicowa na symulatorze politycznym
- Discord
- Teraz
- Historia Czerwona
- Discord Sejm RP
- Polska
- Teraz
- Szukam książki
- Poszukuję książek
21 czerwca:
1812 - W Bonn urodził się Mojżesz Hess, niemiecko-żydowski filozof, jeden z prekursorów socjalizmu.
1905 - Urodził się Jean-Paul Sartre, związany z lewicą powieściopisarz, dramaturg, eseista i filozof francuski. Przedstawiciel egzystencjalizmu. Rozwinął własną wersję socjologii marksistowskiej.
1913 - Urodził się Luis Taruc, filipiński działacz komunistyczny.
1914 - Zmarła Bertha von Suttner, austriacka pisarka, dziennikarka, jedna z wiodących postaci ruchu pacyfistycznego. W 1905 roku została pierwszą kobietą, która otrzymała Pokojową Nagrodę Nobla.
1918 - Zmarł Edward Abramowski, polski myśliciel polityczny. Twórca idei socjalizmu bezpaństwowego. Zwolennik kooperatyzmu.
1922 - Urodził się Joseph Ki-Zerbo, historyk i polityk z Burkina Faso, w 1994 założył Partię Demokracji i Postępu/Partię Socjalistyczną.
1938 - W Warszawie otwarto I Kongres Pracy Społeczno-Obywatelskiej Kobiet z udziałem 40 organizacji kobiecych z całego kraju.
1940 - W nocy z 20 na 21 czerwca masowe egzekucje więźniów politycznych w podwarszawskich Palmirach. Rozstrzelany został m.in. działacz PPS Mieczysław Niedziałkowski.
1985 - Zmarł Tage Erlander, polityk szwedzki. W latach 1946-69 premier i przewodniczący Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej (SAP)
1996 - Stoczniowcy demonstrowali w Warszawie przeciwko planom likwidacji Stoczni Gdańskiej.
2004 - W wyniku rozłamu Komunistycznej Partii Kazachstanu powstała Komunistyczna Ludowa Partia Kazachstanu
?