Malbork: "Polityka Społeczna - Lewicowa Perspektywa"
[2007-11-11 12:04:39]
![]() Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom kompleksowej wiedzy ogólnej z zakresu polityki społecznej. Omawiany jest między innymi europejski model społeczny, zabezpieczenie społeczne osób bezrobotnych, spółdzielczość socjalna. Organizator spotkania Grzegorz Ilnicki powiedział: w przyszłości planujemy także kolejne serie szkoleń obejmujące szczegółowe zagadnienia z zakresu polityki społecznej. Naszym celej jest wyposażyć uczestników i uczestniczki w kompleksową wiedzę pozwalającą w pełni uczestniczyć w debacie publicznej na temat polityki społecznej. Seminarium ma przygotować działaczy społecznych, członków Młodych Socjalistów oraz ich sympatyków do czteromiesięcznego Studium Polityki Społecznej, które organizuje MS. "Nie jest tak, że można prowadzić działalność społeczną bez odpowiedniej wiedzy, działacze społeczni także muszą się uczyć" -dodał Ilnicki. Prelegentami w Studium Polityki Społecznej mają być naukowcy i praktycy polityki społecznej. |
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom wybrania
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Materializacja frustracji i gniewu
- Pod prąd!: Trzaskowski połknie lewicę
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Nauka o religiach winna łączyć a nie dzielić
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom Pigmaliona i efekt Golema
- Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
- Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
- od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
- Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
- Kraków
- Socialists/communists in Krakow?
- Krakow
- Poszukuję
- Partia lewicowa na symulatorze politycznym
- Discord
- Teraz
- Historia Czerwona
- Discord Sejm RP
- Polska
- Teraz
- Szukam książki
- Poszukuję książek
- "PPS dlaczego się nie udało" - kupię!!!
- Lca
22 lutego:
1840 - W Deutz urodził się August Bebel, jeden z twórców i liderów niemieckiej socjaldemokracji.
1846 - Rewolucja krakowska: Rząd Polski ogłosił zniesienie poddaństwa i pańszczyzny, obiecał parobkom uposażenie z dóbr narodowych, a rzemieślnikom utworzenie warszatów narodowych.
1848 - Wiosna Ludów: we Francji wybuchła rewolucja lutowa.
1900 - Likwidacja drukarni "Robotnika" przez rosyjską policję.
1944 - Urodził się Ryszard Bugaj, polityk i ekonomista. Działacz opozycji w okresie PRL, współzałożyciel Solidarności Pracy (1990) oraz Unii Pracy (1992), przewodniczący UP w latach 1993–1997.
1948 - 58 osób zginęło, a 123 zostały ranne w zamachu bombowym w Jerozolimie, przeprowadzonym przez żydowską organizację terrorystyczną Irgun.
1949 - Zawieszenie broni w wojnie izraelsko-arabskiej.
1954 - Po raz pierwszy podano dzieciom szczepionkę przeciwko polio.
2014 - Matteo Renzi z Partii Demokratycznej został premierem Włoch.
?